Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Jste pro, aby Expozitura vyhrála v anketě TýTý seriál roku? Pak není nic jednoduššího než pro ni hlasovat. Navrch můžete vyhrát DVD s Expoziturou!

Podpořte Expozituru v anketě TýTý a vyhrajte kompletní seriál!

aktualizováno 05.03.2012, 09:48 | 02.03.2012, 13:01 | Nova.cz

Jste pro, aby Expozitura vyhrála v anketě TýTý seriál roku? Pak není nic jednoduššího než pro ni hlasovat. Navrch můžete vyhrát DVD s Expoziturou!

Zašlete hlas formou SMS ve formátu TT 10 expozitura na číslo
906 15 09.

Cena SMS je 9 Kč vč. DPH. Do jedné SMS vyberte jen 1 osobnost či 1 pořad. SMS posílejte bez diakritiky. Počet zaslaných SMS z jednoho telefonního čísla je 30. SMS posílejte bez diakritiky.

Nebo můžete hlasovat prostřednictvím formuláře přímo na stránkách www.tyty.cz!

Vyhrajte kompletní DVD s Expoziturou! Stačí jen odpovědět na otázku: Který slavný herec si v jedné ze svých posledních rolích zahrál v seriálu vězeňského kaplana?

Své odpovědi zasílejte nejpozději do půlnoci 11.03.2012 na adresu soutez@nova.cz. Do předmětu zprávy je třeba uvést heslo „Expozitura“ a v textu zprávy kromě odpovědi na soutěžní otázku uvést svoje jméno, příjmení, adresu bydliště, e-mail a telefonní kontakt.

Vylosováno bude celkem 5 výherců, z nichž každý získá DVD seriálu Expozitura! Pozor, každý soutěžící může do soutěže zaslat pouze jeden soutěžní e-mail.

Jména výherců pak budou zveřejněny na těchto stránkách!

Dejte hlas Expozituře a nechte se odměnit kompletními díly!


 

Staňte se fanoušky na Facebooku3 hlasů
Vaše hodnocení